Wesprzyj naszą charytatywną działalność:

Fundacja KEDYW powstała dzięki zaangażowaniu osób dla których celem jest ocalenie Historycznej „Górki”, jej niezwykłej historii przedwojennej, a w szczególności tej konspiracyjnej z lat 1939 – 1944, kiedy na strychu funkcjonował lokal Kedywu Armii Krajowej.

W powstającym Muzeum Kierownictwa Dywersji Armii Krajowej chcemy upamiętnić wydarzenia z czasów niemieckiej okupacji i Bohaterów, którzy walczyli o wolną i niepodległą ojczyznę Polskę w szeregach stalowowolskiej Armii Krajowej.

Niestety, bez pomocy ludzi dobrej woli, nie jesteśmy w stanie samodzielnie uratować tego dziedzictwa. Zapraszamy zatem wszystkie chętne osoby, firmy i instytucje, którym również zależy na ocaleniu tego dziedzictwa, do współpracy z naszą fundacją.

Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć naszą fundację – bardzo dziękujemy! Wszelkie otrzymane datki przeznaczymy na renowację Historycznej „Górki” – przyszłą siedzibę Muzeum Kierownictwa Dywersji Armii Krajowej.

Fundacja KEDYW jest organizacją non-profit ubiegającą się o status Organizacji Pożytku Publicznego. Zarząd fundacji oraz wspierający ją wolontariusze realizują statutowe cele fundacji w ramach nieodpłatnej działalności, nie pobierając wynagrodzenia. Zatem każdy przekazany grosz dla Fundacji wspiera bezpośrednio remont Historyczej „Górki” i ratowanie historii Armii Krajowej w Stalowej Woli.

Konto bankowe: SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy

Nr konta: 05 9430 0006 0046 7597 2000 0001

KOD SWIFT: POLUPLPR


Wesprzyj bezpiecznie katrą płatniczą przez system płatności PayPal klikając na przycisk:

Muzeum Kierownictwa Dywersji Armii Krajowej (w organizacji) obecnie poszukuje eksponatów do zbiorów muzeum. Jeśli posiadasz dokumenty, fotografie, militaria lub inne rzeczy związane z żołnierzami Armii Krajowej Stalowej Woli i okolic i chciałbyś je podarować do przyszlych zbiorów to prosimy o pilny kontakt pod nr tel. 722-333-960 lub mailowo na adres muzeum@kedyw.pl