Wesprzyj naszą charytatywną działalność:

Fundacja KEDYW powstała dzięki zaangażowaniu osób dla których celem jest ocalenie Historycznej „Górki”, jej niezwykłej historii przedwojennej, a w szczególności tej konspiracyjnej z lat 1939 – 1944, kiedy na strychu funkcjonował lokal Kedywu Armii Krajowej.

W powstającym Muzeum Kierownictwa Dywersji Armii Krajowej chcemy upamiętnić bohaterów, którzy walczyli o wolną i niepodległą  Polskę w szeregach Armii Krajowej oraz innych organizacjach konspiracyjnych. Dodatkowo, chcemy upamiętniać wydarzenia z czasów niemieckiej okupacji, które działy się na północnym Podkarpaciu i nie tylko.

Niestety, bez pomocy ludzi dobrej woli, nie jesteśmy w stanie samodzielnie uratować tego dziedzictwa. Zapraszamy zatem wszystkie chętne osoby, firmy i instytucje, którym również zależy na ocaleniu tego dziedzictwa, do współpracy z naszą fundacją.

Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć naszą fundację – bardzo dziękujemy! Wszelkie otrzymane datki przeznaczymy na renowację Historycznej „Górki” – przyszłą siedzibę Muzeum Kierownictwa Dywersji Armii Krajowej.

Fundacja KEDYW jest organizacją „non-profit„. Zarząd fundacji oraz wspierający ją wolontariusze realizują statutowe cele fundacji w ramach nieodpłatnej działalności, nie pobierając wynagrodzenia. Zatem każdy przekazany grosz dla Fundacji wspiera bezpośrednio remont Historycznej „Górki” i ratowanie historii Armii Krajowej w Stalowej Woli. Prosimy wesprzyj!

Wpłaty tradycyjne na konto bankowe:

Konto bankowe: SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy
Nr konta: 05 9430 0006 0046 7597 2000 0001
KOD SWIFT: POLUPLPR


Zostań Patronem Muzeum Kedywu poprzez Patronite:

 

 

 

https://patronite.pl/FundacjaKEDYW


Wpłaty kartą kredytową lub kartą debetową przez system płatności PayPal: